تولیدکننده انواع صفحه کیک چوبی و pvc در انواع اندازه

صفحه کیک چوبی و pvc

صفحه کیک چوبی

صنایع چوب ماهر تولیدکننده انواع صفحه کیک چوبی و pvc در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. انواع طرح ها و اشکال و همچنین در ضخامتهای مختلف که با بروزترین دستگاههای برش لیزری و سی انسی تولید می شوند. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال از دیگر عوامل متمایز بودن ما در کنار قیمت تولید مناسب است.

 

جعبه چوبی آجیل و شکلات

 

جعبه چوبی آجیل و شکلات

 

صنایع چوب ماهر تولیدکننده انواع جعبه چوبی آجیل و شکلات در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. انواع طرح ها و اشکال در ضخامتهای مختلف که با بروزترین دستگاههای برش لیزری و سی انسی تولید می شوند. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال از دیگر عوامل متمایز بودن ما در کنار قیمت تولید مناسب است.

 

سینی چوبی شیرینی و اجیل

سینی چوبی

از دیگر محصولات تولیدی در بخش تولید محصولات چوبی برای شیرینی فرشی ها و آجیل و خشکبار فروشی ها سینی چوبی است. طرح های مختلف سینی چوبی در کنار کیفیت بالا و تحویل به موقع دلیل اصلی همکاری مجموعه صنایع چوب ماهر با بهترین شیرینی فروشی های تهران و شهرستان است.

 

تاپر طلایی

تاپر کیک

تبریک های طلایی و نقره ای مولتی استایل که به عنوان تاپر شناخته می شود و در روی کیک قرار می گیرد از دیگر محصولات تولیدی مجموعه صنایع چوب ماهر است. هر طرحی که بخواهید طراحان ما توانایی تولید و اجرای آن را دارند.

 

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. صنایع چوب ماهر به دلیل داشتن مجموعه ی کامل از انواع دستگاه های سی ان سی لیزر و وکیوم ممبران و مهمتر از همه پرسنل ماهر و مسئولیت پذیر کامل ترین مجموعه ای است که شما می توانید به ما اعتماد کنید. مشتری مداری و ارایه کار با کیفیت و قیمت مناسب از وظایف ما است.

تهران شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۴ خیابان فیروز پلاک ۱۲- مجموعه صنایع چوب ماهر

 

برای سفارش و مشاوره درباره محصولات ما با شماره ۰۹۱۲۱۵۰۳۵۴۷ آقای مرتضی درخشان تماس حاصل فرمایید.