مقدمه

خدمات سی ان سی CNC چوب آینده صنعت چوب و صنایع وابسته را متحول کرده است. دستگاههای سی ان سی به کابینت کاران، پیمانکاران ساختمانی و کارکنان صنعت چوب این امکان را می دهد تا مصنوعات چوبی خود را با سرعت و دقت بالا با تلرانس چند هزارم و با کیفیتی بی نظیر به مشتریان خود ارایه دهند. دستگاه CNC و آموزش استفاده از آن هزینه بر و زمان بر و نیازمند تخصص مختص به خود می باشد. به هر حال ما می توانیم کمک حال شما باشیم، تا برش و حکاکی خود را بر روی چوب و MDF ام دی اف را با کیفیتی عالی با دستگاه های سی ان سی منبت شرکت دیدافزار جنوب بزرگ برند داجکو – که یکی از برند های مطرح و به نام در صنایع چوبی و همچنین صنایع لیزری است- انجام دهیم.

کابینت ممبران ماهر

معرفی صنایع چوب ماهر

مجموعه ما دستگاه سی ان سی داجکو با ابعاد ۲*۴ متر و با امکانات TOOLS CHANGE ، وکیوم ممبران داجکو و همچنین دورکن داجکو در اختیار دارد. و توسط سی ان سی کاران ماهر اداره و به کار گرفته می شوند. در صنایع چوب ماهر، ما مصنوعات منحصر بفرد چوبی را به سفارش مشتری برای منازل، طراحان و معماران تولید می کنیم. ما در ارایه خدمات سی ان سی CNC مبلمان منزل و کابینت و تزیینات چوبی منزل و ادارت و دیگر مصنوعات چوبی یاریگر شما هستیم. همچنین خدمات وکیوم ممبران مصنوعات چوبی شما را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانیم. صنایع چوب ماهر از تیم طراحی قدرتمندی برخوردار است که در طراحی و تولید رویاهای شما جامه عمل بپوشاند. با ما تماس بگیرید.

خدمات سی ان سی CNC کابینت

خدمات سی ان سی CNC چوب کابینت

خدمات سی ان سی cnc چوب وکیوم کابینتهای مختص آشپزخانه و کمدهای منازل و  شرکتها توسط صنایع چوب ماهر انجام می پذیرد. با استفاده از نرم افزار ۳dmax قبل از مرحله تولید و پس از طراحی اولیه، چیدمان کابینت ها به صورت سه بعدی در نرم افزار انجام شده و کلیات طرح توسط مشتری مورد بازبینی قرار میگیرد. و مشتری از نحوه طراحی و چیدمان کابینتها اطمینان حاصل می کند.

درب کابینت ها با کیفیت بالا وکیوم کاری شده و قبل از عمل روکش کردن حتما سنباده دقیق زده می شود. کابینت ها در هر سایز، شکل و طرحی بدون هیچ گونه محدودیتی در صنایع چوب ماهر طراحی و تولید می شود.

خدمات سی ان سی CNC چوب دکوری ها

خدمات سی ان سی cnc چوب دکوری ها

صنایع چوب ماهر خدمات سی انسی چوب مبلمان و تاج تخت و مبل و همچنین انواع دکوری ها و مصنوعات چوبی را انجام می دهد. با شما همراهیم تا طراحی دقیقا با آنچه شما می خواهید مطابقت داشته باشد. اگر مصنوعات چوببی دکوری و تزیینات سفارشی می خواهید به ما اطمینان کنید. تقریبا هر آنچه شما تصور کنید که چوبی باشد. صنایع چوب ماهر توانایی تولید آن را دارد.

قیمت

از لحظ قیمتی و هزینه خیالتان آسوده باشد زیرا که صنایع چوب ماهر با قیمت منصفانه و شفافیت کاری سعی در جلب رضایت مشتری در کنار ارایه کار با کیفیت را دارد.

امید است صنایع چوب ماهر اعتماد شما مشتری عزیز را جلب نماید. یک بار امتحان کنید مشتری دایمی ما خواهید بود.

آدرس ما:

تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه خ بیست و چهارم خ فیروز خ اشکان پلاک ۱۲—- عبدی ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳