درباره ما

کابینت ممبران ماهر

درباره ما

درباره صنایع چوب ماهر

صنایع چوب ماهر را می توان ارائه دهنده جدیدترین محصولات چوبی و ام دی اف دانست که از برترین برند های این صنعت برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین اجناس به مشتریان عزیز استفاده می کند. مشتریانی که تا به حال از صنایع چوب ماهر خرید داشته اند حتما به کیفیت محصولات و سرعت عمل صنایع چوب ماهر و همچنین نوع بسته بندی مخصوص که برازنده مشتریان عزیزمان باشد واقف هستند. صنایع چوب ماهر به داشتن مشتریان ثابت خود مفتخر است و این را مدیون سرعت و کیفیت و  اصالت و قیمت پایین محصولات می داند. فروشگاه اینترنتی صنایع چوب ماهر از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه فروش انواع محصولات چوبی و ام دی اف به مدیریت آقای مهندس سعید عبدی به شما ملی ۲۹۷۲۲۵۱۲۸۸ در سطح ایران و در بستر اینترنت شروع کرده است.

قیمت

قیمت محصولات ارائه شده توسط صنایع چوب ماهر نسبت به همه ی فروشگاه های محصولات چوبی پایین تر است و این را می توانید با نگاهی به بخش فروشگاه و مقایسه ای کوتاه متوجه شوید. صنایع چوب ماهر به دلیل تولید عمده قیمت پایین تری را به مشتریان عزیز ارائه می کند.امیدواریم این کار رضایت شما مشتریان عزیز را به دنبال داشته باشد.

کیفیت

با پیشرفت های حاصل شده در صنعت  محصولات چوبی روز به روز محصولات با کیفیت بهتری در حال تولید است که می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد . البته در کنار اجناس با کیفیت همیشه اجناس بی کیفیت نیز در حال تولید و پخش است که همیشه باعث نارضایتی و دید بد می شود .صنایع چوب ماهر کیفیت را یکی از مهمترین شعار های خود قرار داده است تا برای ارائه محصولات با کیفیت و ارئه گارانتی و آرامش خاطر به مشتریان عزیز تمام تلاش خود را انجام دهد.

سرعت

یکی از مهمترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب می تواند سرعت عمل ارسال محصولات باشد تا کاربران دید خوبی به خرید های اینترنتی داشته باشند.

خدمات

صنایع چوب ماهر مجموعه ای کامل با متخصصین حرفه ای است که تولید درب کابینت ممبران ، خدمات سی ان سی وکیوم و خدمات برش لیزری در محدوده تهران انجام می دهد. خدمات سی ان سی cnc وکیوم و خدمات برش لیزر با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارایه می گردد.

—————————————————————–

فروش

مجموعه صنایع چوبی ماهر نمایندگی فروش ماشین آلات صنایع چوب برند داجکو شرکت دیدافزار جنوب را دارد. از جمله دستگاههای وارداتی این شرکت دستگاههای سی ان سی منبت ساده و تولز چینج، دستگاه برش پلاسما، دستگاه برش و حکاکی لیزر فلزات و غیر فلزات، دستگاه فایبر، دستگاه های وکیوم تک سینی و دوسینی و همچنین دورکن و غیره را نام برد.

——————————————————————

آموزش

صنایع چوب ماهر در جهت حمایت از همکاران اقدام به ارایه طرح های رایگان سی ان سی cnc و لیزر در سایت خود نیز نموده است. دوره های آموزش کابردی آرتکم دستگاه cnc و آموزش کورل دراو کاربردی دستگاه برش لیزر از دیگر خدمات این مجموعه به جوانان جویای کار و مهارت است.

جهت همکاری، با شماره زیر در تماس باشید و یا اینکه به صورت حضوری به آدرس پیوست شده در ادامه تشریف بیاورید.