درباره ما

وارد کننده دستگاه سی ان سی و لیزر

                                                                                                   شرکت دیدافزار جنوب

با پیشرفت صنعت و با هدف خود کفایی در بخش صنعتی، خواهان آن شدیم که نفشی موثر در پیشرفت صنعت کشور ایفا نماییم. بر همین اساس فعالیت خود را در راستای واردات تجهیزات ابزار دقیق لیزری که به عنوان بخشی از نیاز بازار بود‌ آغاز کردیم، از این جهت با تاسیس شرکت دید افزار جنوب در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را با امید خدمات حرفه ای در این راستا راه اندازی کرده و اکنون شرکت فنی مهندسی دیدافزار جنوب (داجکو) با بیش از ۹ سال تجربه در عرصه ی صنعت و واردات مستقیم دستگاه های تسطیح لیزری و ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات حک و برش لیزری، دستگاه های سی.ان.سی و … از چند برند اول دنیا و اخذ نمایندگی انحصاری، یکی از بزرگترین فعالان کشور در عرصه صنعت می باشد.

مجموعه بزرگ داجکو در زمینه ماشین آلان صنعتی و دستگاه های حک و برش لیزری و سی ان سی نیز با کسب مجوز از انرژی اتمی اقدام به واردات دستگاهایی دارای استاندارد و کیفیت بالا نموده و با همکاری محموعه ای از منهدسین و متخصصین توانمند کشور، می کوشد در راستای ارائه ی مشاوره، فروش و خدمات، به سمت رضایتمتدی و اعتماد هر چه بیشتر مشتریان گرامی، گام بردارد.

خدمات cnc وکیوم خدمات لیزر

                                                                                                             صنایع چوب ماهر

صنایع چوب ماهر ارایه دهنده خدمات cnc وکیوم خدمات لیزر می باشد. همچنین گروه صنایع چوبی ماهر نمایندگی فروش و ارایه دستگاه های صنعت چوب شرکت دیدافزار جنوب را دارد. از جمله دستگاههای وارداتی این شرکت می توان از دستگاههای سی ان سی منبت ساده و تولز چینج، دستگاه برش پلاسما، دستگاههای برش و حکاکی لیزر فلزات و غیر فلزات، دستگاه فایبر، دستگاه های وکیوم تک سینی و دو سینی و همچنین دورکن و غیره را نام برد. صنایع چوب ماهر در جهت حمایت از همکاران عزیز اقدام به ارایه طرح های رایگان در سایت خود نیز نموده است. تمامی خدمات cnc وکیوم خدمات لیزر توسط طراحان ماهر طراحی و توسط سی ان سی کاران ماهر اجرا می شود.