درب کابینت ممبران آشپزخانه وکیوم ماهر- درب ممبران کابینت آشپزخانه - قیمت کابینت ممبران سفید صدفی - سفید طلایی - بهترین رنگ کابینت ممبران

مقدمه

آشپزخانه ها قلب تپنده هر خانه ای است و کابینت ها که جز لاینفک آشپزخانه می باشد. کابینتها یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی دکوراسیون منزل می باشند. و امروزه با توجه به سبک معماری داخل منزل و آپارتمانها که نمای آشپزخانه از اکقر نقاط خانه دیده می شود. اهمیت دکوراسیون و داخلی آشپزخانه و بالاخص کابینت ها چند برابر می شود. پیشتر از کابینت ها فقط برای نگهداری و قرار دادن ظروف آشپزخانه و غذاها استفاده می شد، حال آنکه امروزه اهمیت طرح و زیبایی آن نیز به وظیفه قبلی آن افزوده شده است. فراوانی در طرح و رنگ و جنس کابینت ها باعث رشد صنعت دکوراسیون و جذب نظر مردم و معماران گردیده است. در این بین یکی از بهترین و به صرفه ترین راهها در زیبایی بخشی به منزل درب کابینت وکیوم است که در تنوع طرح و رنگ بی بدیل است. سبک درب کابینت ممبران آشپزخانه از دیگر گزینه هایی است که بستگی به سلیقه مشتریان عزیز دارد.

صنایع چوب ماهر مفتخر است خدمات طراحی دقیق و کار با کیفیت در کنار قیمت درب کابینت ممبران به صرفه و اقتصادی را برای مشتریان عزیز فراهم نماید. اجرای لوکس و به روز طرح درب کابینت وکیوم کابین های روشویی، کابینت آشپزخانه و کمدهای دیواری با رعایت اصول زیبایی شناسی و طراحی هر آنچه ایده آل شماست هدف اصلی صنایع چوب ماهر می باشد. در ادامه به معرفی طرحهای درب کابینت وکیوم شرکتی می پردازیم.

از نظر سبک درب کابینتها به انواع درب کابینت کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شوند.

درب کابینت ممبران کلاسیک

درب کابینت ممبران کلاسیک

درب کابینت کلاسیک

درب کابینت کلاسیک ممبران 2

نمونه های درب کابینت:

درب کابینت ممبران کلاسیک

درب کابینت ممبران کلاسیک

درب کابینت 1

درب کابینت ۱

درب کابینت 2

درب کابینت ۲

درب کابینت 3

درب کابینت ۳

نمونه های انجام شده:

درب کابینت کلاسیک شماره 1

درب کابینت کلاسیک شماره ۱

درب کابینت کلاسیک شماره 2

درب کابینت کلاسیک شماره ۲

درب کابینت کلاسیک شماره 3

درب کابینت کلاسیک شماره ۳

درب کابینت کلاسیک شماره 4

درب کابینت کلاسیک شماره ۴

و دهها نمونه دیگر……….

جهت دانلود کاتالوگ درب کابینت ممبران اینجا کلیک کنید.

صنایع چوب ماهر خدمات سی ان سی وکیوم درب کابینت وکیوم ممبران و سرویس خواب و تولید انواع مصنوعات چوبی با دستگاه سی ان سی CNC منبت را طراحی و اجرا می کند.

صنایع چوب ماهر خدمات برش لیزر بر روی چوب ام دی اف پلکسی گلس و تولید انواع مصنوعات چوبی با دستگاه برش و حکاکی لیزری را طراحی و اجرا می کند.

جهت استعلام قیمت ابعاد را به شماره تلگرامی ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳- عبدی ارسال نمایید.