کابینت آشپزخانه ممبران، هایگلس و MDF مدرن

کابینت آشپزخانه

هر کس یک ایده منحصر به فرد برای آشپزخانه ایده آل خود دارد و ما به شما در دستیابی به این رویای کمک می کنیم. کابینت آشپزخانه انتخاب های زیادی از قبیل کابینت ممبران سفارشی، هایگلس و ام دی اف ساده را دارا می باشد. تمام این قطعات به شما اجازه می دهد آشپزی رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید.

تصاویری که در بالا دیده می شوند، نمونه هایی از کابینت آشپزخانه ما هستند که در فضای آشپزخانه های مختلف نشان داده شده اند. کابینت های ما هم برای آشپزخانه های داخلی و هم خارجی با آپشن طراحی سفارشی، طراحی شده اند، شما می توانید طرح هایی را پیدا کنید که برای هر فضایی مناسب باشند. و طراحی سفارشی ما به شما این اجازه را می دهد تا آن چیزی را که مد نظر شماست پیدا کنید.

سفارشی سازی کابینت آشپزخانه ، لوازم جانبی و قفسه ها

دیگر همانند قدیم کابینت ها محفظه هایی با دربهای ساده برای نگهداری ملزومات آشپزخانه نیستند. کابینت آشپزخانه ها به محلی برای نماسازی و زیبایی بخشیدن به منزل علاوه بر وظیفه اصلی خود تبدیل شده است. . در رابطه با سفارشی سازی کابینت آشپزخانه و انتخاب کابینت، شما می توانید انواع کابینت و درب کابینت را و نوع روکش برای استفاده در کابینت آشپزخانه خود بیابید. در ادامه به معرفی انواع کابینت آشپزخانه میپردازیم.

انواع کابینت آشپزخانه

کابینت ام دی اف MDF ساده

کابینت ام دی اف از جنس MDF ساده است که با روکش معمولی روکش شده است. این نوع از کابینت از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است. و در مقایسه با دیگر نمونه ها ارزانتر می باشد.

کابینت هایگلس

کابینت هایگلس نیز از جنس MDF ساده است که با روکش هایگلس روکش شده است. این نوع از کابینت از لحاظ اقتصادی به صرفه است. و در مقایسه با دیگر نمونه ها نظیر روکش چوب و ممبران بجز ام دی اف ساده ارزانتر می باشد. روکش هایگلس بسیار زیبا و براق است.

کابینت ممبران

کابینت هایگلس نیز از جنس MDF است که با روکش پی وی سی PVC توسط دستگاه وکیوم ممبران روکش شده است. این نوع از کابینت از لحاظ زیبایی منحصر بفرد است زیرا که در این مدل طرحهای زیبا و سفارسی توسط دستگاه سی ان سی بر روی ام دی اف درب کابینت ایجاد می شود. و سپس توسط چسب مخصوص و دستگاه وکیوم روکش می شوند.

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر با در اختیار داشتن بهترین ها در صنعت چوب آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه را دارد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تهران شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۴ خیابان فیروز پلاک ۱۲-خدمات سی ان سی وکیوم و درب ممبران صنایع چوب ماهر

عبدی ۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳