آیا رنگ آمیزی کابینت ممبران امکان پذیر است ؟ و اگر جواب مثبت است ، چگونه؟

آیا رنگ آمیزی کابینت ممبران امکان پذیر است ؟ اگر آری چگونه؟

کابینت های ممبران ، یکی از بهترین انتخابهای آشپزخانه مدرن است، که به دلیل قیمت مناسب ، نگهداری آسان و تنوع فراوان شناخته شده اند. کابینت ممبران یا وکیوم با ایجاد فشار خلاء بر روی یک لایه نازک روکش pvc روی ام دی اف (MDF) تولید می شود. نتیجه یک سطح صاف و یکدست است که می تواند چندین سال دوام داشته باشد. رنگ آمیزی کابینت ممبران

علی رغم تنوع بسیار زیاد در سمپلهای شرکتهای وارد کننده و نیز تولید کننده روکش pvc ، بعضی از مشتریان خواستار رنگ متفاوت یا های لایت های طلایی و نقره ای بر روی نمای کابینت ممبران خود هستند. برای این دسته از مشتریان پینهاد می شود که رنگ اصلی زمینه کابینت ممبران خود را از بین روکشهای مرسوم در بازار انتخاب استفاده کنند و نکات ذیل را رعایت کنند.

 • حتما از روکش pvc رگه دار و طرح برجسته استفاده شود تا هایلایت رنگ بر روی رنگ زمینه اصلی کابینت ممبران جلوه داشته باشد
 • حدالامکان از رنگهای زمینه رو شن استفاده کنید.
 • رنگ آمیزی نماها و درب های ممبران کابینت را به یک استاد کار نقاش ام دی اف و چوب بسپارید تا از دیدن نمای پایانی لذت ببرید.

توجه داشته باشید که روکش pvc در مقایسه با رنگ در مقابل خط و خش مقاومت بیشتر و قیمت تمام شده به مراتب کمتری دارد. و در صورتی که کابینت ممبران خود را از قبل نصب کرده اید و به دنبال تغییر چهره آشپزخانه خود با کمترین قیمت هستید میتوانید روی رنگ آمیزی نماها و دربها حساب کنید.

رنگ آمیزی کابینت ممبران

پس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

نماهای کابینت ممبران به راحتی تمیز می شوند و در برابر لکه ها مقاوم هستند و به آسانی آسیب نمی بینند. روکش وکیوم پی وی سی به راحتی رنگ نمی پذیرد، ولی این غیر ممکن نیست. رنگ یک گزینه مناسب برای دادن چهره جدید به کابینت های شما است.

یک – تمیز کردن و جداسازی دربهای کابینت وکیوم

رنگ آمیزی کابینت ممبران

بعد از اینکه درها را جدا کردید ، کافی است سریع آنها را با آب گرم دستمال بکشید. اگرچه ممکن است به دلیل سنباده زنی این کار احمقانه به نظر برسد ، اما شروع به کار با سطوح تمیز خوب است. کابینت ها می توانند با گذشت زمان آهک و گریس را جمع کنند ، بنابراین آنها را خوب و تمیز کنید!

دو – سنباده زنی

رنگ آمیزی کابینت ممبران

خیلی آرام درها را سنباده بزنید. از کاغذ سنباده ای شماره ۲۲۰ استفاده کنید تا به هیچ وجه به روکش وکیوم آسیبی وارد نشود. این کار را در خارج از خانه انجام دهید تا بیش از حد کثیف کاری نکنید.حوصله به خرج دهید و حتما هر درب را با دقت سنباده بزنید.

سه – دوباره دربها را تمیز کرده و خشک کنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران

مطمئن شوید که درها تمیز است. تمام تلاش خود را بکنید تا گرد و خاک ایجاد شده از سنباده زنی کابینت ها را از بین ببرید. برای خشک کردن آنها از آب گرم و یک حوله خشک تمیز استفاده بکنید. قبل از شروع نقاشی دربها را بطور کامل خشک کنید.

چهار – محیط رنگ کاری خود را آماده کنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران

یک مکان با تهویه مناسب برای بتونه زدن و رنگ آمیزی کابینت های خود پیدا کنید. همچنین از پارچه های کاغذی برای محافظت از کف استفاده کنید. در صورت وزش نسیم حتما روی کاغذ وزن بگذارید. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که کاغذ به طور تصادفی روی درهای مرطوب شما تمام شود.

پنج- پرایمر بزنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران

میتوانید از این پرایمری نظیر پرایمر بالا برای آماده سازی دربهای کابینت استفاده کنید. استفاده از اسپری بسیار آسان است. اجازه دهید تا به طور کامل بین روکش ها خشک شوند.

شش- دوباره پرایمر بزنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران

صبور باشید و متوجه خواهید شد که باید بگذارید آنها خشک شود تا بتوانید یک روکش دیگر اضافه کنید. پس از خشک شدن ، پرایمر را تکان دهید و روند را تکرار کنید. بهتر است یک روز اجازه خشک شدن کامل به دربهای کابینت ممبران بدهید.

هفت – رنگ را بروی دربها بزنید.

رنگ آمیزی کابینت ممبران

حالا برای قسمت باحالش! از رنگ پاش برای اسپری کردن رنگ بر روی دربها استفاده کنید. و حتما دستورالعمل ترکیب رنگ و آب را مطالعه کنید و از دستورالعمل پیروی کنید.

نکات مفید:

عجول نباشید. آنچه را که قبلاً نقاشی شده است دوباره اسپری نکنید.
رنگ پاش را در با سرعت یکنواخت بر روی دربها حرکت دهید تا رنگ در یک جا جمع نشود.
از نتیجه وحشت نکنید! صبر کنید تا کاملاً خشک شود.

هشت – بگذارید دربها کاملا خشک شود.


رنگ آمیزی کابینت ممبران

پوشش اولیه و رنگ مرطوب می تواند وحشتناک به نظر برسد. وحشت نکنید. شما از نحوه خشک شدن شوکه خواهید شد. خیلی صاف و زیبا. مهمترین قسمت این فرآیند این است که اجازه دهید رنگ کاملاً خشک شود. اگر عجله کنید و اجازه ندهید که قبل از پوشش دوم کاملا خشک شود ممکن است نمای دربهای خود را خراب کنید. حتماً درها را روی چیزی قرار دهید. مواظبت کنید لبه‌های دربها به کاغذ نچسبیده باشند.

نه- دوباره رنگ کنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران

هنگامی که رنگ خشک شد ، می توانید ببینید که چقدر سطح صاف و تمیزی پیدا کردهاست. شما نیاز به تکرار این روند دارید و حتی ممکن است نیاز به یک رنگ پاشی برای بار سوم داشته باشید.

ده – دوباره دربها را نصب کنید

رنگ آمیزی کابینت ممبران
رنگ آمیزی کابینت ممبران

البته در کشور ما ایران با توجه به قیمت بالای رنگ در مقایسه با تعویض درب کابینت به هیچ عنوان روش بالا برای رنگ آمیزی کابینت ممبران پیشنهاد نمی شود. ومقاله بیشتر جنبه اطلاعات تخصصی دارد.

منبع رنگ آمیزی کابینت ممبران

https://athoughtfulplaceblog.com/how-to-paint-thermofoil-cabinets/

خرید کابینت ممبران

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت ممبران آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

مقایسه دوام کابینت ممبران در مقابل کابینت چوب

مقایسه دوام کابینت ممبران در مقابل کابینت چوب

کابینت های ممبران وکیوم ، کابینتی است که دربهای آن توسط ماشین کاری با دستگاه cnc طرح داده شده است و سپس با دستگاه وکیوم ، روکش pvc با فشار روی آن چسبانده شده است. ام دی افهای تولید شده امروزه بسیار با دوام تر از نوعی است که در دهه ۱۹۸۰ رواج داشت ، با توجه به گستردگی هر دو نوع کابینت مقایسه اجمالی بین دوام کابینت ممبران در مقابل کابینت چوب انجام می دهیم.

مزایا و معایب

 • کابینت های ممبران در مقابل رطوبت بالا و تمیز کردن منظم به خوبی مقاومند ، در حالی که کابینت های چوبی در همان شرایط ممکن است تاب بردارند و پوسته شوند.
 • به محض آسیب دیدن روکش کابینت ممبران، این نوع کابینت مقاومت خود را در برابر رطوبت از دست می دهد و می تواند به سرعت روکش از سطح ام دی اف کنده شود. مواردی مانند خراش های عمیق ، تراشه ها و چاله ها که قابل تعمیر نیستند ، به سرعت عمر آن قسمت از کابینت ممبران را کوتاه می کنند.
 • . از طرف دیگر صدمه جزئی به چوب ، برای تعمیر ساده است و عمر مفید آن را کوتاه نمی کند. علاوه بر این ، هنگامی که پایان کار ترموفوئل بالاخره شروع به پوشیدن می کند ، کابینت ها قابل اصلاح نیستند.
 • از طرف دیگر چوب را می توان از بین برد و دوباره رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کرد و به زندگی دوام بخشید.
 • تنوع طرح رنگ کابینت ممبران در مقایسه با چوب طیف گسترده تری دارد.
 • از لحاظ قیمتی نیز کابینت ممبران بسیار ارزانتر از کابینت چوبی با رنگ می باشد.

منبع دوام کابینت ممبران در مقابل کابینت چوب

https://homeguides.sfgate.com/durability-thermofoil-vs-wood-cabinets-88802.html

خرید کابینت ممبران

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت ممبران آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

کابینت آماده نصب پیش ساخته ممبران چرا نه ؟ چرا آری ؟

کابینت آماده نصب پیش ساخته ممبران چرا نه ؟ چرا آری ؟

کابینت آماده نصب پیش ساخته ممبران چرا نه ؟ چرا آری ؟

آیا میخواهید کابینت آماده نصب پیش ساخته ممبران را با قیمت مناسب و کیفیت عالی بخرید؟ آیا نمی دانید کابینت ارزان موجود در بازار کیفیت لازم را دارند یا نه؟ آیا در مورد کابینت ممبران تعاریف مطلوبی نشنیده اید؟ در ادامه ما به شما راههای انتخاب درست و تشخیص کابینت خوب با کابینت معیوب را می دهیم. با ما همراه باشید.

کایبنت ممبران یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع کابینت موجود در بازار دکوراسیون آشپزخانه است. این نوع از کابینت به دلیل تنوع بسیار بالای طرح – رنگ امکان برآورده شدن ایده آل های خانمهای خانه را تا حد زیادی برآورده می کند. همان طور که مستحضر هستید در بازار دکوراسیون آشپزخانه ، کابینت آماده با عناوین کابینت استوک کابینت ممبران ارزان و فوری کابینت آماده نصب و کابینت پیش ساخته ممبران به مردم و مشتریان معرفی می شوند. خرید کابینت آماده بدون اطلاعات قبلی می تواند از لحاظ روی و روانی به شما خیلی آسیب بزند چرا که کابینت همواره پیش چشمان شما قرار دارد. انتخاب درست باعث آرامش و لذت بردن شما خواهد شد.

برای مشاهده کاتالوگ سمپل رنگ اینجا کلیک کنید.

با سراب ارزانی به خود خیانت نکنید.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. بعضی از فروشندگان که خود تولید کننده نیستند. با سو استفاده از قیمت ارزان مشتری را به اشتباه می اندازند. آنها محصولات خود را در کارگاه های خدماتی بی کیفیت تولید میکنند. استفاده از مواد اولیه ارزان و بی کیفیت گام مهم در پایین آوردن قیمت کابینت آماده ممبران است که حتی از دید نگارنده سطحی پایین تر از کابینت معمولی دارد چرا که کابینت معمولی حداقل ماندگاری بیشتری دارد.

باید چه کرد و چه دانست؟ انتخاب درست چیست؟

یکی از عوامل ارایه کیفیت مناسب این است که تولید کننده خود مسیولیت کلیه خدمات را به عهده بگیرد و محصول در یک مجموعه یکپارچه تولید شود. و اما کابینت ممبران اماده و یا سفارشی چه ویژگی هایی باید داشته باشد. عوامل مهم موثر در کیفیت محصول کابینت پیش ساخته نهایی عبارتند از :

۱- درب کابینت ممبران

در صورت استفاده از مواد اولیه غیر از موارد اشاره شده . انتظار عمر کوتاه و تورق روکش را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانی مقالات مرتبط در سایت را مطالعه بفرمایید.

برای دانلود کاتالوگ کامل درب کابینت ممبران بر روی اینجا کلیک نمایید.

۲- بدنه و نحوه مونتاژ

عوامل موثر دیگر استفاده از ام دی اف در مونتاژ بدنه است. نئوپان و لتورن که بسیاری از آنها در تولید بدنه استفاده می کنند معایب بزرگی دارند که از آنها می توان به تراکم پایین اشاره کرد که منجر به چرخیدن بدنه و ول کرئن پیجها در اثر چیدن لوازم آشپزخانه و چینیها می شود. البته تشخیص اینکه بدنه ام دی اف هست یا نئوپان در دو حالت مشخص می شود ۱- چرخیدن بدنه ۲-دیدن مغزی ورق . توجه کنید که در صورت چرخیدن بدنه تمام لوازم و چینی ها بر روی زمین خواهد ریخت و جان شما و عزیزانتان را تهدید خواهد کرد. همچنین است نوع پی وی سی است که بر روی لبه های برش خورده ورق استفاده می شود. نوارهای معمولی مقاومت کمتری در برابر رطوبت و بخارآب از خود نشان می دهند و به مرور منجر به فساد مغزی ورق می شوند.

۳- یراق آلات

این مورد اگرچه در ظاهر اهمیت موارد بالا را به دلیل سهولت جایگزینی را ندارد ولی استفاده از یراق آلات مارک و خوب خارجی می تواند ماندگاری و لذت استفاده از آشپزخانه را بالا ببرد. مخصوصا لولا آرام بندها و ریلهای با کیفیت خیلی مهم هستند.

چرا صنایع چوب ماهر

 • استفاده از ام دی اف خارجی واناچای
 • استفاده از چسب آلمانی هنکل
 • استفاده از روکش کره ای با کیفیت
 • نصب با سلیقه و در کمترین زمان ممکن

معرفی مجموعه صنایع چوب ماهر

صنایع چوب ماهر با گلچین کردن بهترین طراحان سعی در ارایه بهترین نمای موجود و مورد پسند شما مشتری گرامی از آشپزخانه ایده آل شما است. طیف گسترده طراحان همکار با صنایع چوب ماهر تیم قدرتمندی از طراحی را به مجموعه ما بخشیده است. تیم بعدی مجموعه خدمتگزار صنایع چوب ماهر کابینت کاران ماهر و حرفه ای است که بهترین ها در حرفه خود هستند. برای ارایه و اجرای طرح های دلخواه شما سی ان سی کاران این مجموعه که به جرات می توان گفت بهترین و برگ برنده مجموعه ما هستند و با بهترین کیفیت و دقت طرح های مجازی را به واقعیت تبدیل می کنند. و در نهایت وکیوم کاران با سلیقه و حوصله محصول نهایی و شیک را تحویل مشتری می نمایند. و در نهایت استفاده از دستگاههای به روز و قدرتمند برند معتبر داجکو کمک حال متخصصان ما در ارایه کار با کیفیت هستند.

کابینت آماده نصب پیش ساخته ممبران ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینتهای آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تهران شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۴ خیابان فیروز خ اشکان پلاک ۱۲- مجموعه تولیدی کابینت آشپزخانه صنایع چوب ماهر

معایب کابینت ممبران کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران سفید آشپزخانه کسل کننده است یا بروز

کابینت ممبران سفید

کابینت های ممبران سفید نماینگر طیف گسترده ای از انواع آشپزخانه ها هستند: آنها به آشپزخانه شما ظاهری از مدرنیته جذاب و یا ارزانی کسل کننده را می دهند.

برخی از مزایای کابینت ممبران سفید:

خنثی: یک بوم خنثی برای وسایل جالب و رنگی برای کابینت است. از آنجا که رنگ سفید آشپزخانه را تحت الشعاع قرار نمی دهند ، به شما اجازه دارید تا فضای دیگری را به روش های دیگر چیدمان کنید- نظیر صفحه کابینت های رنگی و جالب.

احساس بهداشتی: رنگ سفید از رنگ مشگی بهداشتی تر نیست. اما انتخاب رنگ سفید از نظر روانشناختی احساس بهداشتی را منتقل می کند.

هزینه های کنترل: کابینت های سفید ام دی اف ساده و هایگلاس و ممبران به ترتیب نسبت به چوب ارزان هستند. نقاشی کابینت های آشپزخانه حتی ارزان تر است.

یکی از راههای اصلی برای داشت کابینت آشپزخانه سفید استفاده از کابینت وکیوم سفید است:

کابینت ممبران سفید

اگر ممبران برای هر چیزی که اختراع شده باشد ، ظاهراً با هدف ایجاد کابینت آشپزخانه سفید ، اختراع شده است. ممبران یک پوشش ملامین بسیار نازک است که به ماده اصلی ام دی اف نماهای کابینت های آشپزخانه چسبیده است.

ممبران دو هدف دارد:
– اجزای تشکیل دهنده ام دی اف را می پوشاند زیرا ام دی اف خام نمی تواند هر نوع رطوبت را تحمل کند. حتی مقادیر کمی رطوبت باعث می شود که اجزای mdf خام بدون روکش متورم شوند ، تاب بردارد و در نهایت از هم بپاشند.
– به شما یک پوشش رنگی مداوم می بخشد. از آنجا که سطح ام دی اف متخلخل است ، به خوبی رنگ نمی گیرد. کشیدن روکش روی ام دی اف بهترین راه برای پوشاندن آن است.

توجه داشته باشید که بخاطر روکش شدن pvc بر روی ام دی اف خام شما نمی توانید آن را نقاشی کنید ، نمیتوان آن را وصله زد. بنابراین اصلی ترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که از خراش دادن هر چه تمام روکش ممبران جلوگیری کنید. از طرف مثبت ، کابینت های آشپزخانه سفید که از جنس ممبران پوشیده شده اند نسبت به چوب به وفور در دسترس و ارزان هستند.

البته توجه داشته باشید با توجه به گسترش روز افزون ممبران و افزایش اقبال عمومی در ایران و شرق جهان ، طیف گسترده ای از انواع رنگ سفید ترکیبی نظیر کابینت ممبران سفید طلایی براق ، کابینت سفید قهوه ای کابینت سفید نقره ای می توان کاملا از سادگی رنگ سفید چشم پوشی کرد ، در عین حال مزایای رنگ سفید را داشت.

خرید کابینت ممبران

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت ممبران آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

مزایا و معایب کابینت هایگلاس

مزایا و معایب کابینت هایگلاس

رویای عاشقان معاصر – کابینتهای آشپزخانه هایگلاس شفاف و براق. کابینت هایگلاس آشپزخانه انتخاب های بسیاری از مالکان و خانم های خانه دار است ، کابینت هایگلاس دارای روکش تمیز و براق است که ظرافت و زیبایی خاصی را به طراحی کابینت و آشپزخانه می بخشد. در ادامه مزایا و معایب کابینت هایگلاس را خدمت شما عرض خواهیم کرد.

نمای پایانی کابینت هایگلاس چیست؟

به نظر می رسد کابینت هایگلاس با درخشش بالا به همان اندازه محبوب است که اولین بار به بازار عرضه شده بود. این بیشتر از یک آشپزخانه به سبک سنتی با نماهای کابینت مسطح مناسب است.

درهای کابینت هایگلاس دارای یک درخشش براق است که منعکس کننده نور است و این یکی از دلایل اصلی است که آشپزخانه های براق به خصوص آشپزخانه های براق سفید بسیار محبوب هستند.

High Gloss Kitchen Cabinets Pros and Cons

مزایا و معایب کابینت هایگلاس

مزایای کابینت هایگلاس

بازتاب نور از نماهای ها کابینت هایگلاس، به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه شما بزرگتر و بازتر از آنچه در واقع وجود دارد دیده شود. ساخت کابینت های هایگلاس براق انتخابی عالی برای فضاهای کوچکتر آشپزخانه است. اگر رنگ تیره تری را در نظر بگیرید ، این بازتاب نور نیز مجاز است ، زیرا دیگر نیازی به نگرانی در مورد سایه جذب نور از اتاق خود ندارید.

High Gloss Kitchen Cabinets Pros and Cons

یکی دیگر از مزیت های بزرگ کابینت های هایگلاس تمیز کردن بسیار آسان آن است ، که همیشه صاحبان خانه با یک خانواده جوان برنده هستند. برای تمیز کردن نماهای کابینت از یک دستمال جادویی استفاده کنید زیرا آنها به راحتی ذرات گرد و غبارهایی را که روی سطح درها نشسته است ، جمع می کنند.

معایب کابینت هایگلاس

با توجه به اینکه کابینت هایی با سطح براق زیاد انعکاس نور زیادی دارند ، اثر انگشت ، خاک و خراش بسیار بیشتر از آنکه روی کابینت های مات یا نیمه براق باشد روی آنها قابل توجه است. (اما همانطور که اشاره کردم ، آنها تمیز کردن آنها بسیار آسان هستند ، بنابراین این ممکن است برای شما موضوعی نباشد.)

نقطه ضعف رنگ تیره هایگلاس در مقایسه با رنگ روشن هایگلاس این است که هرگونه نقص ریز روی سطح درها ، مانند خراش ها یا علائم انگشت ، بسیار برجسته تر از درب های روشن دیده ک اگر فرزندان خردسال دارید یا نگران نیاز به تمیز کردن جبهه های کابینت به طور منظم تر از آنچه دوست دارید ، می خواهید از رنگ های تیره تر جلوگیری کنید.

High Gloss Kitchen Cabinets Pros and Cons

نکات مهم کابینت هایگلاس

بازتاب نور در کابینت های براق در کابینت های بالاتر نسبت به زیر نیمکت های آشپزخانه بسیار مشهود است ، زیرا بیشتر در سطح چشم هستند.

اگر کابینت هایگلاس آشپزخانه خود را دوست دارید، اما نگران دیدن اثر انگشت هستید ، کابینت های بالایی خود را هایگلاس براق انتخاب کنید و برای کابینت های پایینی از نماهای مات یا یک براق نیمه براق استفاده کنید.

به همین ترتیب ، اگر دوست دارید رنگ تیره تری را در آشپزخانه خود بگنجانید ولی همچنین دوست دارید کابینت هایگلاس داشته باشید، مخلوط کردن آن را با یک رنگ روشن تر در نظر بگیرید. کابینت های رنگ تیره تر را در دیدرس قرار دهید که در دسترس انگشتان چسبناک قرار نگیرد (به خصوص اگر بچه دارید) و کابینت های سطح پایین را یک رنگ روشن تر نگه دارید ، که اثر انگشت را به راحتی نشان نمی دهد.

امیدواریم مقاله مزایا و معایب کابینت هایگلاس مورد توجه و استفاده شما قرار بگیرد

کابینت هایگلاس ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت هایگلاس آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت هایگلاس آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مراقبت از کابینت ممبران

نکات مفید نگهداری و مراقبت از کابینت ممبران آشپزخانه ماهر

در درب های کابینت ماهر ما هر دو نوع درب کابینت هایگلاس و درب کابینت ممبران را پیشنهاد می دهیم. بسته به نوعي که از آن استفاده می کنيد ، نوع مراقبت و نگهداری از آن متفاوت است.

درهای کابینت ممبران با روکش pvc 100٪ انعطاف پذیر ساخته شده است که بر روی MDF ام دی اف خام روکش می شود. محصول کامل شده دارای یک سطح صاف و بادوام است که در برابر خراش بهتر از سطوح رنگ شده مقاومت می کند. بر خلاف کابینت های چوبی ، کابینت های ممبران نیازی به پوشش محافظ ندارند ، که باعث می شود آنها از ملزومات نگهداری کمتری برخوردار باشند.

نه گرما نه آب

یکی از بزرگترین راهنمایی در مراقبت از کابینت ممبران این است که برای محافظت در برابر آسیب گرما و آب. هرگز شعله وگرمای زیاد را در زیر کابینت های ممبران خود قرار ندهید. گرمای بیش از حد می تواند باعث شود به مرور روکش از ام دی اف جدا شود. علاوه بر این ، هنگام تمیز کردن کابینت های ممبران، هرگز با آب شیر مستقیم شست وشو ندهید. اینکار حتی می تواند منجر به معوج شدن کابینت منزلتان شود.

نکات مفید مراقبت از کابینت ممبران

 • برای تمیز کردن از یک پارچه نخی تمیز و بدون پرز استفاده کنید. هرگز از اسکاچ برای پاک کردن کابینت خود استفاده نکنید ، ممکن است حاوی مواد چربی و مواد شوینده باشد.
 • هفتگی گرد گیری نکنید.
 • بلافاصله لکه های مرطوب را تمیز کنید قرار گرفتن طولانی مدت در معرض لکه ها می تواند رنگ کابینت شما را تغییر رنگ دهد.
 • از اسفنج های ساینده ، پاک کننده های ساینده ، محلول های آمونیاک ، شیشه پاک کننده یا پاک کننده های پودری در کابینت ممبران خود استفاده نکنید.
 • کابینت ممبران را واکس براق نزنید.
 • برای محدود کردن اثرات محو کننده اشعه ماوراء بنفش ، مبلمان ممبران نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. پرده ، لامپ برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش توصیه می شود.
 • هنگام پخت و پز از فن هود فر خود استفاده کنید. این کمک می کند تا چربی و بخار از کابینت خود دور شوید.
 • یک پنجره باز کنید یا از فن آشپزخانه خود برای کنترل بخار و رطوبت استفاده کنید.

کابینت ممبران ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت ممبران آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تولید و فروش کابینت آماده ممبران پیش ساخته 3 متری و 5 متری

اصول و راهنمای خرید کابینت ممبران آشپزخانه ماهر

تعداد کمی از مصالح ساختمانی در خانه همان نظیر کابینت های ممبران ام دی افMDF انسان را به وجد می آورند. کابینت های ممبران مزایای بارز بسیاری دارند. تمیز کردن آسان ، قیمت ارزان برای خرید در مقایسه با چوب و رنگ، کابینت های ممبران مدتهاست که جزء اصلی و با صرفه ی اقتصادی بالا برای استفاده در آپارتمانها ، منازل و حتی کارگاهها و مغازه ها محسوب می شوند.

ممبران چیست

ممبران نام فریبنده ای است. این ماده غشایی نیست. در واقع ، یک لایه نازک از روکش pvc است که با فشار وکیوم بر روی ام دی اف mdf ماشینکاری شده درب های کابینت و نماهای کشو ساخته می شود.

جایگزین رنگ

MDF به تنهایی ماده کافی برای نماهای درب و کشو نیست. به راحتی تراشیده می شود ، هنگام قرار گرفتن در معرض آب متورم می شود و به خوبی رنگ نمی گیرد. به همین دلیل ، MDF به یک پوشش محافظ جامد و مایع (رنگ) نیاز ندارد. روکش PVC از آنجا که به خوبی به MDF می چسبد ، این مسایل را به راحتی حل می کند.

چکونه ساخته می شود؟

کابینت های ممبران با فشار خلا زیاد ساخته می شوند. درهای کابینت و پایه های کشو تحت فشار وکیوم قرار می گیرد. یک لایه انعطاف پذیر از روکش pvc در بالای آن گذاشته شده است. بالا بسته است ، سپس هوا از محفظه بیرون می رود. فشار بالا و چسب در قسمت پایین روکش pvc را به سطح mdf می چسباند.

نقاط قوت

غیر متخلخل: ممبران در تمام صورت سطح یکپارچه است. یک محصول پلاستیکی است ، صاف و کاملا غیر متخلخل است. آب تاثیری روی ممبران ندارد.
تمیز کردن آسان: بیشتر لکه ها به روکش ممبران غیرقابل نفوذ است و به راحتی پاک می شود.
ارزان: کابینت های ممبران به تولید کنندگان کمک می کنند تا کالایی با صرفه تر را به بازار عرضه کنند که این امر می تواند منجر به هزینه های کمتری برای مصرف کننده شود.
قوام رنگ: رنگ صاف و مداوم یکی از خصوصیات بارز کابینت های حرارتی است زیرا رنگ به خود روکش”پخته” شده است.

نقاط ضعف

ورقه شدن: حرارت شدید گرمایی می تواند به کابینت ممبران آسیب بزند. مجدداً ، لبه ها به عنوان منطقه خطر برای این نوع آسیب دیده اند. البته سپر حرارتی که یک قطعه فلزی است از کابینت ها در موقعیتهای با گرمای بالا محافظت می کند. توجه کنید که این مورد با وجود استفاده از مواد اولیه نامرغوب بشدت تهدید کننده است.
مساله عدم روکش کردن دوباره : کابینت های MDF با روکش pvc نمی توانند نقاشی شوند. آنها به طور بالقوه می توانند از طریق یک پرس روکش pvc دیگر منتقل شوند ، اما هزینه آن بسیار زیاد است. بهترین شرط خرید درها و نماهای ممبران کاملاً جدید روکش pvc کابینت است.
مسائل بهداشتی: MDF های قدیمی ممکن است حاوی فرمالدئید باشد. با این حال ، به دلیل اقدامات داوطلبانه صنعت و قوانینی مانند استاندارد فرمالدئید برای مصالح کامپوزیت های چوبی ، ممکن است این مورد در مورد کابینت های ممبرانMDF جدیدتر وجود نداشته باشد.

تولید کنندگان

در کشورمان ایران با توجه به هزینه سرم سام آور کابینت چوبی، لوکس ترین کابینت با صرفه اقتصادی بالاست. به همین دلیل تقریبا تمام تولید کنندگان عمده کابینت، کابینت های ممبران روکش pvc را ارائه می دهند.

نظر طراحان و سازندگان

بسیاری از صاحبان خانه گزارش می دهند که دارای کابینت های ممبران تا ده سال بدون هیچ مشکلی – حتی خرد کردن و لایه برداری هستند. تهیه کنندگان کابینت خاطرنشان می کنند که ممبران یک ماده ضد آب است که به راحتی از بین نمی رود. به گفته آنها ، با مراقبت کافی ، کابینت های ممبران می توانند سالها به خوبی به صاحب خانه خدمت کنند.

ترجمه شده از سایت The Spruce

خرید کابینت ممبران

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و خرید کابینت ممبران آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

معایب کابینت ممبران کابینت ممبران سفید

مزایا و معایب کابینت ممبران یا وکیوم آشپزخانه

مزایا و معایب کابینت ممبران آشپزخانه

پیش از توضیح درباره مزایا و معایب کابینت ممبران آشپزخانه به معرفی کابینت ممبران می پردازیم.

کابینت های ممبران با استفاده از یک روکش پلاستیکی مانند انعطاف پذیر ساخته می شوند که با گرم کردن روکش pvc و قالب گیری آن روی صفحات ام دی اف (MDF) ماشین کاری شده با دستگاه سی انسی تولید می شود. در نتیجه یک درب کابینت با سطح صاف است که در برابر خراش و تراشیدن بیشتر از سطوح رنگ شده مقاومت می کند. اینکه کابینت های ممبران مناسب برای منزل شما باشد یا خیر ، به نیاز شما بستگی دارد ، زیرا در حالی که آنها چندین ویژگی جذاب دارند ، اما اشکالاتی نیز دارند.

نگهداری آسان و کم هزینه

به دلیل مراقبت و نگهداری آسان ، اغلب صاحبان خانه به کابینت های ممبران جذب شوند. سطح روکش pvc در برابر لکه ها مقاومت می کند و به راحتی از بین می رود. باقیمانده های سفت و سخت مانند گریس را می توان با یک پاک کننده ملایم همه کاره حذف کرد. بر خلاف کابینت های چوبی ، ممبران یا وکیوم به پوشش های محافظتی احتیاج ندارد ، که باعث می شود آنها از هزینه نگهداری کمتری برخوردار باشند. همچنین آنها به دلیل رطوبت زیاد تراشه یا ترک نخواهند داشت ، مگر اینکه روکش لمینت آسیب ببیند.

طراحی و رنگ بندی متنوع

مهمترین مزیت در انتخاب کابینت های ممبران ، طیف گسترده ای از گزینه های رنگ و طرح در آنها است. سطح روکش این کابینت ها ممکن است در قالب ها و شکل های مختلفی قالب بندی شده باشد که به شما امکان می دهد یک کابینت تخت ابتدایی یا یکی با طرح تزئین شده را انتخاب کنید ، و شما می توانید گزینه های مات یا براق را داشته باشید. کابینت های ممبران معمولاً در رنگهای مختلفی از سفید اصلی تا سایه های رنگی مانند قرمز موجود هستند.

مقاومت گرمایی

در حالی که بسیاری از دارندگان خانه کابینت های ممبران را در آشپزخانه خود نصب می کنند ، اما از معایب کابینت ممبران میتوان به ضعیف بودن ام دی اف در مقایسه با چوب نسبت به حرارت اشاره کرد. به این معنی که اگر آنها خیلی نزدیک به منبع گرما ، مانند اجاق گاز شما نصب شود ، ممکن است روکش از هسته mdf جدا شود. با این وجود میتوان ، با نصب سپرهای حرارتی ، که در اصل نوارهای فلزی هستند ، بین کابینت ها و منبع گرما این نقیصه را برطرف کرد. همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و چسب آلمانی هنکل و کلایبریت یا جوات به طور کامل این نقیصه برطرف می شود.

مقاومت در برابر رطوبت

کابینت های ممران به دلیل مقاومت عالی در برابر رطوبت ، به عنوان کابینت آشپزخانه و حمام دارای ارزش بسیاری می باشند. اما ، در حالی که آنها در مقابل رطوبت بهتر از سایر مواد ، مانند MDF ساده و چوب مقاومت می کنند ، آنها کاملاً ضد آب نیستند. اگر پوشش لمینت آسیب دیده باشد و آب به درون هسته فرو رود ، کابینت می تواند به صورت برگشت ناپذیر آسیب ببیند.

هزینه نصب و تعمیرات

از آنجا که کابینت های ممبران شامل ام دی اف mdf ماشین کاری شده و روکش شده هستند ، نسبت به کابینت های چوبی سنتی کمی سنگین تر هستند. این امر نصب آنها را دشوارتر می کند. بهتر است کابینت های ممبران توسط یک متخصص نصب شود و این می تواند به کل هزینه اضافه کند. کابینت های چوبی به راحتی اصلاح می شوند تا ترک ها ، شکاف ها و خراش ها را از بین ببرند ، اما پس از آسیب رسیدن به روکش وکیوم ممبران ،درب کابینت قابل تعمیر نیست. وباید در مورد نظر تعویض گردد.

ترجمه شده از سایت راهنمایی های خانه
https://homeguides.sfgate.com/pros-cons-thermofoil-cabinets-91292.html

برای اطمینان از اینکه آشپزخانه شما زیبا و شیک ساخته می شود. همین امروز با مجموعه صنایع چوب ماهر تماس بگیرید.

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت!

برای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت!

از خود بپرسید – آیا بدون غذا ادامه حیات امکان خواهد داشت؟ مطمئنم که پاسخ شما هم نه خواهد بود! بنابراین ، آیا آشپزخانه ، مکانی که نان ، کره و چیزهای دیگر را در آن نگه میدارید و مدت طولانی از عمر خود را در آن سپری می کنید، سزاوار کمی توجه بیشتر نیست؟

البته ، این کار را انجام می دهید! این علم هوافضا نیست – تمام ملزومات یک آشپزخانه شیک تماس با کارشناسان این زمینه است. تا اطمینان حاصل کنید که ترکیبی مناسب از زیبایی و بهره وری در آشپزخانه تان ایجاد شود! به عبارت دیگر، باید شیک باشد!

برای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس 1

منظور ما از آشپزخانه هوشمند چیست؟ بگذارید ملزومات را روشن کنیم.

یک آشپز خانه شیک زیباست ، حس خوبی به شما می دهد و بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا به شما میگوییم چگونه می توانید یکی از اینها را بدست آورید:

چیدمان آشپزخانه

Smart Kitchen Resource (2).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

اندازه و چیدمان یک آشپز خانه نقش مهمی در تعیین میزان شیک بودن آن دارد. چیدمان آشپزخانه شکلی است که با چیدمان میز ، وسایل اصلی و محل های انبار ساخته می شود. نقشه کف ، مثلث کار آشپزخانه را مشخص می کند – مسیری که هنگام حرکت از یخچال فریزر به سینک ظرفشویی- اجاق گاز برای تهیه یک وعده غذایی طی می کنید.

 • نقشه کف تک دیوار: این طرح برای خانه های کوچکتر مناسب تر است. مثلث کار بیشتر یک خط کار با سه عنصر آشپزخانه در امتداد یک دیوار است.
 • چیدمان کشتی مانند: همچنین به عنوان چیدمان راهرو معروف است ، سه عنصر اصلی آشپزخانه روی دیوارهای موازی با یکدیگر روبرو هستند و یک مثلث کار کوچک را ایجاد می کنند.
 • چیدمان U شکل: آشپزخانه U شکل دارای متنوع ترین چیدمان آشپزخانه ها از همه اندازه است زیرا این نقشه دارای میزهای بصورت مداوم و انبارداری کافی است که از سه طرف آشپز را احاطه کرده است. در آشپزخانه های بزرگتر ، این طرح کف به اندازه کافی جادار است تا به چندین ایستگاه کاری تقسیم شود.
 • چیدمان G شکل: آشپزخانه G شکل ، نسخه ای از چیدمان U شکل است ، با همان مقدار فضای پیشخوان و باکسهای کابینت که از سه طرف آشپزخانه را احاطه کرده است. با این حال ، نقشه کف G شکل شامل یک دیواره چهارم کوچک از کابینت های اضافی است. بسته به اندازه آشپز خانه ، آشپز خانه های G شکل ممکن است به نظر تنگ برسند.
 • چیدمان با شکل L: در یک طرح آشپز خانه به شکل L ، یک مثلث کار عادی از فضای پیشخوان و عناصر موجود در دو دیوار مجاور ایجاد می شود.

چیدمان مناسب به اندازه آشپز خانه بستگی دارد -چیدمانی را انتخاب کنید که یک مثلث کار بدون انسداد و یک فضای ذخیره حداکثر را فراهم کند.

زمینه

Smart Kitchen Resource (5).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

زمینه کاشیها و دیوار ممکن است مانند جزئیات بی اهمیت به نظر برسد – اما در آشپزخانه نقش بسیار مهمی دارد.

زمینه قسمت عمودی از پیشخوان آشپزخانه است. این قسمت کاملا کاربردی است تا در هنگام پخت و پز از دیوار در برابر چربی یا پاشیدن مواد غذایی محافظت کند ، همچنین از پاشیدن آب ناخواسته به پشت سینک محافظت کند. همچنین یک عنصر عالی برای تکمیل نمای کابینت با توجه به بافت و رنگ است.

انتخاب اکثر صاحبان خانه هنگام اتخاب زمینه دیوارها ، کاشی هستند – کاشیها نه تنها انواع متنوعی را از نظر بافت و رنگ ارائه می دهند ، بلکه تمیز کردن و نگهداری آنها نیز آسان است.

با این وجود از مواد دیگری مانند استیل ضد زنگ ، گرانیت ، کورین و غیره نیز می توان استفاده کرد. ایده آل برای انتخاب آن چیزی است که تمام عناصر آشپزخانه شما را در کنار هم قرار می دهد.

مبلمان آشپزخانه

Smart Kitchen Resource (3).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

کابینت آشپزخانه بخش عمده ای از مبلمان آشپز خانه شما را تشکیل می دهد. دوام ، هزینه ، مقاومت در برابر آب و زیبایی شناسی عواملی هستند که باید قبل از انتخاب مواد مبلمان آشپزخانه خود به خاطر بسپارید. با توجه به فاکتورهای بیان شده ، بهترین انتخاب برای مبلمان آشپز خانه خود را بیابید.

مثلث آشپزخانه

همانطور که در بالا در مورد “طرح آشپزخانه” بحث شد ، مثلث کار آشپزخانه یک عنصر مهم در طراحی آن است. تا یک فضای کاری کارآمد ایجاد می کند – خطوط رفت و آمد داخلی واضح ترین ، کوتاهترین و سریعترین مسیرهایی است که در خانه یا یک اتاق خاص در آن قدم می زنید.

Smart Kitchen Resource (7).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

این مثلث مراکز سینک ، یخچال و فریزر و اجاق گاز را به هم متصل می کند. سیستم مثلث کار همه ایستگاههای کاری اصلی را در دسترس قرار می دهد در حالی که فضای کافی بین ایستگاه های کاری فراهم می کند تا از شلوغی جلوگیری شود. در آشپز خانه های بزرگتر ، بسته به نحوه استفاده از فضای خود ، ممکن است به دو مثلث کار نیاز داشته باشید. آشپز خانه های کوچکتر ، به خصوص مدلهای یک دیواری ، می توانند مشکل باشند پس بر روی کارهایی تمرکز کنید که بیشتر اوقات خود را آنجا سپری می کنید.

کانتر آشپزخانه

Smart Kitchen Resource (6).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

شیب سکوی آشپز خانه ممکن است بسیار ناراحت کننده به نظر برسد ، اما اگر صحیح آن را پیدا نکرده اید ، می تواند منجر به جمع شدن آب در نزدیکی سینک ، کف آشپز خانه و حتی صفحه کابینت شود. اگر جهت شیب به سمت شما باشد ، می تواند منجر به زنگ زدن فضای زیر کانتر ، و ایجاد استخر در کابینت زیر سینک شود. اگر شیب به سمت دیواره پشت میز باشد ، می تواند به رشد جلبک و رطوبت منجر شود. شیب ایده آل یا به سمت سینک خواهد بود ، یا یک «شیب مرده» (بدون شیب – آب در جایی که ریزش می ماند ، به شما فرصت می دهد تا آن را صاف کنید).

علاوه بر این ، اضافه کردن تخته آبکشی و دیگ پایه می تواند سبک و کارایی را به یک کانتر اضافه کند. تخته های آبکشی به عنوان محلی برای نگه داشتن میوه یا سبزیجات ، بعد از شستشو ، طراحی شده اند. آنها اجازه می دهند تا آب از روی میز و به طور مستقیم داخل سینک ظرفشویی شود. دیگپایه به عنوان مکانی برای تنظیم قابلمه ها و قابلمه های داغ ، بدون آسیب رساندن به میز ، طراحی شده اند.

همچنین ، مواد مورد استفاده برای صفحه کابینت می تواند بر جذابیت کلی آشپز خانه تأثیر بگذارد. بسیاری از مواد مختلف از قبیل گرانیت ، کورین، مرمر ، فولاد ضد زنگ ، کوارتز ، ام دی اف و غیره استفاده می شود. که دارای دوام قیمت و زیباییهای مختلفی هستند

آشپزخانه مدولار

Smart Kitchen Resource (4).jpgبرای یک آشپزخانه شیک به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت! کابینت ممبران کابینت هایگلس

“آشپزخانه مدولار” اصطلاحی است که برای یک آشپز خانه مدرن استفاده می شود. و متشکل از “ماژول”های کابینت است که از لوازم و امکانات مختلفی استفاده می کند که می تواند بهره وری فضای یک آشپزخانه را باز و بهروکند، ساخته شده است. به طور معمول ، واحدهایی که روی زمین نگه داشته می شوند “کابینت زمینی” نامیده می شوند که روی آن یک صفحه کابینت آشپزخانه قرار داده شده است. واحدهای کابینت وصل شده بر روی دیوار “کابینت دیواری” خوانده می شوند. یک آشپزخانه مدولار همچنین شامل وسایلی مانند دودکش، اجاق گاز داخلی ، سینک (با یا بدون تخته آبکشی) و در برخی موارد یخچال نیز خواهد بود. طرح ها را می توان متناسب با فضاهای فردی تنظیم کرد. نصب آشپزخانه مدولار مزایای زیر را دارد:

 • ساخت و ساز بی نقص و با حوصله و تمیز و مد روز، زیبایی خاصی به قسمت آشپزی شما می بخشد.
 • شما می توانید از میان انواع مختلف کابینت با رنگ ها و الگوهای متنوع یکی را انتخاب کنید.

اسرار یک آشپزخانه شیک در جزئیات بسیار ریزی است که چندین عنصر درون یک آشپزخانه را تشکیل می دهد.

برای اطمینان از اینکه آشپزخانه شما زیبا و شیک ساخته می شود. همین امروز با مجموعه صنایع چوب ماهر تماس بگیرید.

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ سعید عبدی

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳ احسان عبدی

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸ تلفن مجموعه ماهر

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

کابینت هایگلاس یا کابینت ممبران: بهترین انتخاب برای کابینت آشپزخانه چیست؟

مطمینا موافقید که کابینت آشپزخانه، اساسی ترین مؤلفه هر آشپزخانه است. گفته می شود ، کابینت همان چیزی است که به
آشپزخانه زیبایی می بخشد و به شخصیت آشپزخانه شما را تعیین می کند. انواع مختلفی از کابینتها مانند هایگلاس ممبران ، ام دی اف ساده، فلزی و موارد دیگر در بازار وجود دارد.

هایگلاس و ممبران از محبوب ترین گزینه ها هستند ، اما از نظر زیبایی شناسی ، دوام و قیمت گذاری متفاوت هستند. به همین دلیل همه شما باید در مورد هر دو گزینه اطلاعات کسب کنید تا به شما در تصمیم گیری در مورد آشپزخانه خود کمک کند!

نمای پایانی هایگلاس چیست؟

finish for kitchen cabinets

در پایان کار کابینت های هایگلاس به مثابه یک لاک ، اکریلیک و شیشه مانند انعکاسی است که ظاهر کاملاً صافی به کابینت ها میدهد. این نوع در طیف گسترده ای از رنگ موجود است و کابینت های آشپزخانه شما براق براق خواهد بود.

نمای پایانی ممبران چیست؟

ستون و سرستون کابینت آشپزخانه ممبران ماهر قیمت کابینت ممبران

کابینت های وکیوم با استفاده از یک روکش نازک pvc که به سطوح بیرونی درب کابینت توسط دستگاه وکیوم چسبانده می شود تولید می شوند ، در حالی که در قسمت داخلی و اصطلاحا مغز درب کابینت از مواد ام دی اف که نسبت به چوب و روکش چوب ارزان تر است استفاده می شود. انواع مختلفی از روکش وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد کابینت های ممبران با طرح های مختلف استفاده کرد.
در انتهای کار کابینت ممبران شما با یک آشپزخانه متفاوت و لوکس مواجه خواهید شد. چرا که گستره طرح- رنگ زیاد باعث پوشش هر نوع سلیقه ای خواهد شد.

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس و ممبران

براقی و درخشانی

 • یک گزینه بسیار عالی و براق : هایگلاس گزینه ای مناسب برای آشپزخانه های سطح بالا است. این کابینت می تواند فضای بصری و جذابی را به دلیل براقی به آشپزخانه شما اضافه کند.
 • البته ممبران براق نیز در دسترس هست، اما به اندازه یک کابینت هایگلاس بازتابی ندارند. در نتیجه ، در نگاه کلی براقیت کمتری دارد و شما را کمتر مجذوب می کند.

رنگ و تنوع

 • کابینت ام دی اف هایگلاس در طیف گسترده ای از رنگ های جذاب براق موجود است که سال ها رنگ و روشنایی آنها را حفظ می کند.
 • با این حال ، تنوع موجود در کابینت ممبران های بسیار بیشتر است و شامل براق مات ، براق ، و هایگلاس فوق براق است. جدا از رنگ های فانتزی ، کابینت وکیوم ممبران در بافت های مختلفی از جمله بافت چوب نیز موجود است.

تعمیر و نگهداری و دوام:

 • کابینت هایگلاس مقاوم در برابر خراش، با گذشت زمان، لکه دار ، ورقه ورقه و کم رنگ نمی شود. آنها ظاهر صاف و براق خود را حفظ می کنند. با این حال ، این بدان معنی است که علائم اثر انگشت ، خاک و لکه ها بیشتر دیده می شوند و نیاز به تمیز کردن منظم دارند.
 • کابینت ممبران نسبت به های گلاس نسبتاً سخت تر و بادوام تر هستند. ممبران ها همچنین در برابر رطوبت و در برابر حرارت مقاوم هستند و از نظر خاصیت ضد باکتری قابل درمان هستند البته به شرطها و شروطها که عبارتند از استفاده از متریال مناسب – ام دی اف سواترا یا واناچا و یا چامسون روکش کره ای و چسب آلمانی تاکید میکنم فقط چسب آلمانی.

هزینه

 • کابینت های هایگلاس علی رغم جذابیت زیبایی شناختی و تمیز کردن راحت آن ، از قیمت نسبتا پایینتری برخوردار هستند.
 • کابینت ممبران به دلیل تنوع و پروسه تولید گران کابینت آشپزخانه ای را با هزینه نسبتا بالاتری از هایگلاس در اختیار مردم می گذارد. البته توجه داشته باشید که درب کابینت ممبران را فقط از شرکتهای معتبر تهیه کنید و سود جویان را همراهی نکنید.

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر تولید کننده تخصصی درب کابینت وکیوم با در اختیار داشتن بهترین ها در دکوراسیون آشپزخانه آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه را دارد. برای اعزام رایگان کارشناس برای قیمت دهی و طراحی نقشه کابینت ممبران آشپزخانه مد نظرتان با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳ مهندس عبدی

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.